HİZMETLER
223
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-223,bridge-core-2.7.7,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-26.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize kapsamlı olarak mimari, iç mimari tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Mimarlık

Mimar ve Mühendis ekibimizle, mimarlık, mühendislik ve diğer disiplinleri koordineli bir şekilde bir araya getirip nitelikli tasarımlar yaratıyoruz.

İç Mimarlık

İç Mimarlarımız ve alanında uzman usta ekiplerimiz sayesinde daima en iyi tasarımları en kaliteli ve en doğru malzeme ile en kusursuz şekilde uyguluyoruz.

Restorasyon

Restorasyon restütisyon ve yapı güçlendirme alanlarında uzman ekimizle binalarınızın bakımını en üst kalitede ve bilinçle gerçekleştiriyoruz.

Uygulama

Alp Mimarlık etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri perfeksiyonist yaklaşımı ve seçkin kadrosuyla hayata geçirir.

İnşaat

Kat karşılığı Konut ve Ticari Projelerini alanlarında uzman Mimar, Mühendis ve Kalifiye usta ekibimizle nitelikli projeleri hayata geçirerek arsa değerine değer katıyoruz.

Taahhüt

Konut yapıları, ticari yapılar, altyapı ve üstyapı projeleri dahil tüm taahhüt projelerini uzun yıllara dayanan tecrübemizle titizlikle uyguluyoruz.

Tasarım

Alp mimarlık, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir.

Danışmanlık  Kontrolörlük

Alp Mimarlık iç mekânların işlevsel ve nitelikli olmasına ilişkin sorunları tanımlayarak araştıran ve yaratıcılığını katarak çözen…